İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye’nin her yerine kargo ücretsizdir.

Tahmini teslimat süresi, bulunduğunuz adrese göre 3-10 iş günü arasında değişkenlik gösterecektir (Pazar günleri ve resmi tatiller hariçtir).

Siparişiniz kargoya verildiğinde size bilgilendirme amaçlı e-mail göndereceğiz. E-mailin içerisindeki kargo takip linkini tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz.

Sipariş oluştuktan sonra herhangi bir değişiklik/iptal yapılamamaktadır.Siparişiniz size ulaştıktan sonra değişim prosedürümüzü takip edebilirsiniz.

Kostüm iadesi, oluşabilecek kullanım sonrası iade etme gibi durumlar için iade kabul etmemektedir.

Eğer sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünler beden olarak olmadıysa, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 3 gün içerisinde değişim talep edebilirsiniz.

Değişim sürecinde ürünlerin kullanılmamış olması ve orjinal paketleri ile gönderimi şarttır. Değişime gönderilen tüm ürünlerin yanında varsa, siparişin bir parçası olarak gönderilen ücretsiz ya da promosyon ürünler de gönderilmelidir.

Paketin sağlamlığından ve su geçirmeyeceğinden emin olun. Paket bize ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluluğu altındadır.Paketinizi herhangi bir Aras Kargo şubesi aracılığı ile karşı ödemeli olarak ücretsiz gönderebilirsiniz.

Diğer tüm kargo şirketleriyle yapılan iadelerde, kargo ücreti müşteriye aittir.

Değişim adresi: Batı Mh. Vişne Sk. No. 13B Pendik / İstanbul.

Ürün stokları hakkında bilgi almak için iletişim sekmesindeki telefondan bilgi alabilirsiniz.

Değerli Müşterimiz siparişinizde birden çok ürün bulunuyorsa ve bir kargoda tamamını almadıysanız ürünlerimiz size farklı dağıtım noktalarımızdan ulaşıyor demektir. Ürünlerin size parçalı halde gelmesi ilave kargo ya da kapıda ödeme ücreti oluşturmamaktadır. Ürünlerinizi size bekletmeden ulaştırmak istediğimiz için farklı paketler alabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.